Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ 5 meter wide roll artificial grass ] bij elkaar passen 12 producten.
5 meter 4x4 Openlucht het Leven Kunstmatig Gras
| Garenvorm: | M |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 8curly + 6straight |
| Maat:: | 3/8inch |
1 2 meter het kunstmatige gras de Deklaag van de de Productielijn Achterlijm van de productiemachine Drogen
| Merk: | groene reis |
|---|---|
| Lengte: | 4m |
| Materiaal: | metaal, plastiek, het rollen |
Synthetische Kunstmatige Gras Zelfklevende Toetredende Band en Kleefstof 150mm Antislip
| Materiaal: | Niet Geweven Stof |
|---|---|
| Grootte: | 15cm*5m |
| Eigenschap: | Maak waterdicht |
PE 45MM 40mm 42mm de Vormgaren van het Sport Kunstmatig Gras S met Krullende 3 Kleuren
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
3m X 3m 20 X 20 30m2-Vorm van het Sport de Kunstmatige Gras 8800d S met Stam Anti UV
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
5m X 3m Brede Monofilament van Diamond Sport Artificial Grass 5mtr rond Poolgebied
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 60mm |
| Maat: | 3/4inch |
De verticaal die Kunstmatig Gras 3m modelleren rolt wijd 4m X 5m w-Vorm 3 Groen Kleurengebied
| Garenvorm: | W vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Kunstmatig Synthetisch Gras 25mm 3m Brede Olive Green Flat Yarn Cream Gele 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 160sticthches |
40mm Kunstmatig Grasgras 5m wijd 4 Kleuren 6 rechtstreeks 8 de Krullende Groene Basis van de Riemmuur voor Verticale Tuin
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
1m wijd 40mm Synthetische van het Garenavender van het Grasbroodje Groene Krullende de Bloemenkleur
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

