Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial grass for indoor use ] bij elkaar passen 23 producten.
50mm 4m Kunstmatig Gras voor de School Moss Green Sap Green van de Voetbalgrond
| Kleur: | groene het mos en sopt groen |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
15mm het Modelleren Kunstmatig Gras voor Golf die Groen Synthetisch Golfgras zetten
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250 / m |
S vorm vier kleuren kunstmatig gras 30mm lichtgroen met gele room, 12500dtex (kdk garen), 6 krullende straight+8.
| Garenvorm: | S |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 (KDK) |
| Maat:: | 3/8inch |
kunstmatig gras voor voetbalc vorm 50mm het gebied van het schoolevoetbal, kunstmatig gras
| Kleur: | donker/lichtgroen |
|---|---|
| hoogte: | 40mm 50mm 60mm |
| Maat: | 5/8inch |
6600Dtex 4 toon 30mm het kunstmatige gras van 18900density voor speelplaats openlucht, binnentapijt en schoolspeelplaats.
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6+8 |
| Maat: | 3/8 5/8 5/32 |
kleurt het Kunstmatige Gras van 16m2 25m2 voor Gras 4 van Faux van de Huistuin c-niet Gevulde Vorm
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
kunstmatig natuurlijk de kleuren kunstmatig gras van het tuingras voor buitendecoratie. tuintapijt 7000Dtex 25mm 35mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Basketbal Team Logo het Kunstmatige Gras van de 20mm Hoogtecirkel voor Decoratie Europese Kop
| Hoogte: | 20mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220/m |
Diamant 10x10 1 Meter Vierkant Kunstmatig Gras voor Speelplaats Twee Kleuren 8500 dtex
| Garenvorm: | Stam |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 (chocolade) |
| Maat:: | 3/8inch |
6 meter Breed Golf die het Kunstmatige Gazon van het Grasgras voor Krullende 15mm Krullend zetten PE van Poortbal
| Kleur: | golfgras |
|---|---|
| hoogte: | 15mm |
| Maat: | 3/16 |

