Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial lawn grass ] bij elkaar passen 146 producten.
7000D de dikke Valse Honden van Front Garden For Balcony For van de Grasdeken buiten 25mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Kunstmatig grasgras die Machine om tot Doornaaiende 4m NSK maken mechanische aandrijvingsdeel 10-35 steek per 10cm Te maken
| Voltage: | 380V, 220/380V, (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ, 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Macht (w): | 150KW, 78KW, 50-120KW, 228KW, 150KW/100KW |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Kunstmatig grasgras die Machine om Doornaaiende 4m NSK maken Te maken (de waaier van de Stapelhoogte: 18mm55mm
| Voltage: | 380V, 220/380V, (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ, 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Macht (w): | 150KW, 78KW, 50-120KW, 228KW, 150KW/100KW |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Synthetische filamentgaren 9500d van de room het Gele C Vorm met Stam
| Hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 340/m |
De Spoel Rolling Machine van het hoge snelheidsgras voor Gebeëindigd Kunstmatig Gras
| Merk: | groene reis |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Voordeel: | Hoge Productiviteit |
S-vormig pp-Monofilament Garen 2 Groene Kleurenmengeling 13500 Detex
| Garenvorm: | S |
|---|---|
| Vezelaantal: | 5 |
| detex: | 13500D |
goedkoop voetbalgras 50mm gras groen gras
| Kleur: | azuurblauwe groene green+sap |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
10000DTEX kunstmatig gras voor voetbalgebied 50mm hoog gras
| Kleur: | drie kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
50mm hoog gras 13500 het kunstmatige gras van DTEX voor voetbalgebied
| Kleur: | drie kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |

