Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial lawn grass ] bij elkaar passen 146 producten.
het gras van de niet-vullingsvoetbal, kunstmatig gras, het kunstmatige gras van het voetbalgebied, gebieds donkergroen gras
| Kleur: | tweekleurig |
|---|---|
| Hoogte: | 20 25 30mm |
| Maat: | 3/8 Duim |
kunstmatig gras met dubbele pp-kunstmatige het gras hoge dtex van de bodemdoek. gras UV bestand gras,
| Garenvorm: | Vlakke vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12straight+8curly |
| Maat:: | 3/8inch of hangt af |
6 X 8 6m X 6m het Kunstmatige van de de Gronds Vorm van de Grasvoetbal Garen Lichtgroene Olive Green
| Kleur: | donker/lichtgroen |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch of 3/4inch |
PE materieel gras multifunctioneel gras voor kleuterschool, lage school, lage school, groen kleurengras
| Kleur: | lichte dark |
|---|---|
| hoogte: | 25mm |
| Maat: | 3/8 of hangt af |
PE Monofilament Kunstmatig Gras 10ft X 10ft 30mm voor de Stam van het Tuingras
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
Donkerrood Wit Vierkant Broodje 1m X 4m van het Sport Kunstmatig Gras 50mm Hoogte 10500 Dichtheid 8800 Dtex
| Kleur: | donkerrood en wit |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
18mm 19mm pp Polypropyleen Kunstmatig Gras 12x12 1m X 4m 1m X 5m Graden 45000 Dichtheid
| hoogte van gras: | 20mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220/m |
voetbal kunstmatig gras, kunstmatig gras 50mm van het voetbalgebied appel en donkergroen, s-vorm met stam
| Kleur: | appel en donkergroen |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |

