Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial putting green turf ] bij elkaar passen 166 producten.
50mm hoog gras 13500 het kunstmatige gras van DTEX voor voetbalgebied
| Kleur: | drie kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
basketbalgras, kunstmatig gras voor basketbalgebied. 15mm gras
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 duim |
| Dichtheid: | 58800 |
30MM het het Grasgras van Stapelfaux Openlucht voor Balkon 4 de Kleurenlente kijkt met 6 rechtstreeks 8 Krullende 12000d
| Garenvorm: | m vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
geometrisch cijfer artficial gras 4m het gras van het grascijfer.
| Garenvorm: | S vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 8 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
het rekupereerbare synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren muurdecoratie
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Maat: | scrobiculate |
het synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Stapelhoogte: | 35mm, 40mm, 20~50mm, 20mm~60mm, 760mm of aangepast |
het landschapsgras 13000 van het premie kunstmatig gras het kunstmatige gras van DTEX
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Maat:: | 3/8inch |
| Dtex: | 10000D |
het landschapsgras 12500 van het premie kunstmatig gras het kunstmatige gras van DTEX
| Garenvorm: | S vorm |
|---|---|
| Maat:: | 3/8inch |
| Dtex: | 12500D |
Kunstmatig grasgras die Machine om tot Doornaaiende 4m NSK maken mechanische aandrijvingsdeel 10-35 steek per 10cm Te maken
| Voltage: | 380V, 220/380V, (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ, 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Macht (w): | 150KW, 78KW, 50-120KW, 228KW, 150KW/100KW |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Kunstmatig grasgras die Machine om Doornaaiende 4m NSK maken Te maken (de waaier van de Stapelhoogte: 18mm55mm
| Voltage: | 380V, 220/380V, (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ, 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Macht (w): | 150KW, 78KW, 50-120KW, 228KW, 150KW/100KW |
| Voorwaarde: | Nieuw |

