Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial putting green turf ] bij elkaar passen 20 producten.
Multifunctioneel kunstmatig het golfgras van het grasbroodje, met hoogte - dichtheid, lichtgroene 5000D,
| Hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 280stitches |
De zelfklevende Kunstmatige Grasband en van het Bandaluminium Band van de het Grasnaad van het Foliegras Kunstmatige
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Kleur: | siver |
| Toepassing: | het naaien van band voor artifciial gras |
Synthetische Kunstmatige Gras Zelfklevende Toetredende Band en Kleefstof 150mm Antislip
| Materiaal: | Niet Geweven Stof |
|---|---|
| Grootte: | 15cm*5m |
| Eigenschap: | Maak waterdicht |
Zelfklevende Lijm van het gras de Kunstmatige Gras om Kunstmatig Gras aan Beton te plakken
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Hoofd grondstof: | Polyurethaan |
| Gewicht: | 10kgs + 1kgs |
Het Huisdierenmat 60x46cm 443g van het badkamers Super Zachte Wasbare Kunstmatige Gras
| Materia: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | groen |
| Gewicht: | 443g |
Tweezijdige Valse het Gras Toetredende Band die van de Grasband Kunstmatig Gras naaien
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Toepassing: | het naaien van band voor artifciial gras |
Tweezijdig Kunstmatig Geweven Stof Gebaseerd Melkachtig Wit de Versiedocument van de Gras Plakband niet
| Materiaal: | Niet Geweven Stof |
|---|---|
| Grootte: | 5 cm * 5 m |
| Eigenschap: | Maak waterdicht |
20mm Kunstmatig Gras Drie Mengelingskleuren Krullende Tate Yarn van het Zwembadhockey
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250 / m |
1m wijd 40mm Synthetische van het Garenavender van het Grasbroodje Groene Krullende de Bloemenkleur
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 340/m |

