Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ synthetic playground turf ] bij elkaar passen 26 producten.
modellerend kunstmatig gras, het gebied van de speelplaatsvrije tijd, breed netto garen met krullende yarn.2-kleuren, groen gebied
| Garenvorm: | Stekel |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
van het de Sport Kunstmatige Gras en Gras van 6x8 4x3 Vlakke Groene Dichtheid 5 8“ 9450 van het Garenleger
| Kleur: | azuurblauwe groene green+sap |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
9450d 50mm van de het Grasvoetbal van Fifa Valse het Gebieds Groene Kleur
| Kleur: | azuurblauwe groene green+sap |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
PE Monofilament Kunstmatig Gras 10ft X 10ft 30mm voor de Stam van het Tuingras
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
Hoge 10mm - van het het Gazon de Kunstmatige Gras van de dichtheidsvrije tijd Tapijten 6600d Tate Yarn
| hoog: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250stitches/m |
het synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Stapelhoogte: | 35mm, 40mm, 20~50mm, 20mm~60mm, 760mm of aangepast |
het rekupereerbare synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren muurdecoratie
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Maat: | scrobiculate |
6mm 7mm 8mm Kunstmatig Gras 1x4m 3m X 3m 3m X 5m Geen SBR voor Omheining 6600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220stitches/m |
kunstmatig natuurlijk de kleuren kunstmatig gras van het tuingras voor buitendecoratie. tuintapijt 7000Dtex 25mm 35mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
paste het kunstmatige het grasgaren van het sportgebied Professionele Goede Prijs van Kunstmatig het Tapijtgaren van het Gras Synthetisch Gras aan
| Sport: | Voetbal en voetbal |
|---|---|
| Vorm: | DIAMANT, S, U, V |
| Kleur: | aangepast |

