Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial putting green turf ] bij elkaar passen 166 producten.
22mm 26mm 27mm 28mm Kunstmatig Gras 1m X 1m 1m X 2m 8800d-het Modelleren
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| Steek: | 160sticthches |
2m X 4m Olive Green Landscaping Artificial Grass met Krullend Garen Drie Kleuren 8800d
| Garenvorm: | c vorm met stam |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Vlak Monofilament Synthetisch Kunstmatig Grasgaren met Stam8800d PE Plastiek
| Garenvorm: | Vlak |
|---|---|
| Vezelaantal: | 4 |
| Dtex: | 8800 |
kunstmatig natuurlijk de kleuren kunstmatig gras van het tuingras voor buitendecoratie. tuintapijt 7000Dtex 25mm 35mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
PE 45MM 40mm 42mm de Vormgaren van het Sport Kunstmatig Gras S met Krullende 3 Kleuren
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
3 kleuren 20mm de 30mm Kunstmatige Decoratie van de het Gebieds Groene Tuin van het Grasgaren 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
6mm 7mm 8mm Kunstmatig Gras 1x4m 3m X 3m 3m X 5m Geen SBR voor Omheining 6600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220stitches/m |
Het realistische Kijken het Modelleren Kunstmatig Gras 2 3 4 Meter Brede C 4 Kleur
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6+8 |
| Maat:: | 3/8inch |
de tuindecoratie van het vrije tijds kunstmatige gras, 15mm voor golf. krullend slechts garen, 8800d.high-dichtheid
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 310/m |
3m X 5m 3x3 die Kunstmatig Gras 40mm modelleren 45mm 4500d Vlakke niet Gevulde Vorm
| Garenvorm: | Vlak |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

