Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial putting green turf ] bij elkaar passen 166 producten.
Front Yard-Golf die Groen Kunstmatig Gras op Concrete Decking zetten 10mm 85000 3600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| maat: | 5/32 |
| steek: | 340/m |
voetbal kunstmatig gras, kunstmatig gras 50mm van het voetbalgebied appel en donkergroen, s-vorm met stam
| Kleur: | appel en donkergroen |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Multifunctioneel kunstmatig het golfgras van het grasbroodje, met hoogte - dichtheid, lichtgroene 5000D,
| Hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 280stitches |
De Spoel Rolling Machine van het hoge snelheidsgras voor Gebeëindigd Kunstmatig Gras
| Merk: | groene reis |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Voordeel: | Hoge Productiviteit |
Voetbal kunstmatig gras, het gebied van de stadionvoetbal in school kunstmatig gras 50mm, vlakke vorm met stam, licht en donkergroen
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Openlucht Synthetisch de Voetbalgebied van het Grasgras met Stam 8 Rechte Vezels 10500 Dichtheid
| Kleur: | licht en donkergroen |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
12x12 10x10 30mm 40mm Vals Gras voor Vorm van het Gebiedsolive green S van de Speelplaats de niet Gevulde Vrije tijd
| Garenvorm: | c stekel |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Turfings Kunstmatig Gras die Machine om Doornaaiende 4m maken Te maken
| Kleur: | blauw, groen, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | metaal en palastic |
| Controle: | PLC |
De zelfklevende Kunstmatige Grasband en van het Bandaluminium Band van de het Grasnaad van het Foliegras Kunstmatige
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Kleur: | siver |
| Toepassing: | het naaien van band voor artifciial gras |

