Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ synthetic artificial grass ] bij elkaar passen 79 producten.
PE Monofilament Kunstmatig Gras 10ft X 10ft 30mm voor de Stam van het Tuingras
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
6mm 7mm 8mm Kunstmatig Gras 1x4m 3m X 3m 3m X 5m Geen SBR voor Omheining 6600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220stitches/m |
50mm Synthetisch Kunstmatig Grasgras voor Gebied Twee van het Sportenvoetbal Groene Pu-Rug
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/8inch |
Synthetisch Kunstmatig het Basketbalhof 10mm 6000 Dtex van het Grasgras
| Kleur: | groen gebied |
|---|---|
| garenhoogte: | 10mm |
| Maat: | 5/32inch |
15mm het Modelleren Kunstmatig Gras voor Golf die Groen Synthetisch Golfgras zetten
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250 / m |
28mm 32mm 35mm het Zetten het Groene Kunstmatige Gras van het Gras Synthetische Gazon 3x3m 3m X 6m
| hoogte: | 35mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8inch |
| STEEK: | 160/m |
Hoge 10mm - van het het Gazon de Kunstmatige Gras van de dichtheidsvrije tijd Tapijten 6600d Tate Yarn
| hoog: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250stitches/m |
60mm van het de Sport Kunstmatige Gras van het Voetbalstadion de Vormc 7000 dtex
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 60mm |
| Maat: | 3/4inch |
Openlucht Synthetisch de Voetbalgebied van het Grasgras met Stam 8 Rechte Vezels 10500 Dichtheid
| Kleur: | licht en donkergroen |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
PE pp die Kunstmatig Gras voor Openlucht het Balkon recht krullend garen van de Muurdecoratie modelleren
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

