Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ synthetic artificial grass ] bij elkaar passen 79 producten.
Vlak Monofilament Synthetisch Kunstmatig Grasgaren met Stam8800d PE Plastiek
| Garenvorm: | Vlak |
|---|---|
| Vezelaantal: | 4 |
| Dtex: | 8800 |
4m X 8m Synthetisch Kunstmatig Gras voor van de Speelplaatsfutsal van het Voetbalgebied Gebied 5 Spelers
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
7000D synthetisch Kunstmatig Gras voor van de het Gebiedsspeelplaats van de Gymnastiekvrije tijd de Omheining van de de Kleuterschoolvloer
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 (chocolade) |
| Maat:: | 3/8inch |
C Vorm Synthetisch Kunstmatig Gras voor Speelplaats 3 8 Duim - hoge 13500 Dtex
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 (chocolade) |
| Maat:: | 3/8inch |
Synthetische Kunstmatige Gras Zelfklevende Toetredende Band en Kleefstof 150mm Antislip
| Materiaal: | Niet Geweven Stof |
|---|---|
| Grootte: | 15cm*5m |
| Eigenschap: | Maak waterdicht |
De hand Synthetische Kunstmatige van de het Graslijm van Grashulpmiddelen Kunstmatige de Moeilijke situatiehulpmiddelen moesten Kunstmatig Gras installeren
| Kleur: | RODE GEEL, ROOD |
|---|---|
| Toepassing: | Lijmdoos voor Kunstmatig Gras |
| Materiaal: | Stell |
Zelfklevende Lijm van het gras de Kunstmatige Gras om Kunstmatig Gras aan Beton te plakken
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Hoofd grondstof: | Polyurethaan |
| Gewicht: | 10kgs + 1kgs |
Krullend Kunstmatig het Grasgaren van 8800d Lichtgroen met Stam
| hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 8800D |
de tuindecoratie van het vrije tijds kunstmatige gras, 15mm voor golf. krullend slechts garen, 8800d.high-dichtheid
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 310/m |

