Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ synthetic artificial grass ] bij elkaar passen 79 producten.
50mm Kunstmatig Gazon 5 Voet X8 Voet van het Grasgras
| Hoog gras: | 50mm |
|---|---|
| grasmaat: | 3/8inch |
| Gestikt: | 160sticthches/m |
Kunstmatig Synthetisch Gras 25mm 3m Brede Olive Green Flat Yarn Cream Gele 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 160sticthches |
20m2 kunstmatig Grasgras 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m voor Kleuterschool
| hoogte: | 20mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 220/m |
12mm 13mm 15mm Stapel van het het Grasgras van 80 Oz Kunstmatig de Voetbalgebied Olive Green 2 het Garen van de Kleurenc Vorm
| hoogte: | 50mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 200/m |
Gras 50mm van de gras verstevigde groen en lichtgroen voetbal stamgaren, hoge cluster die kracht trekken, verscheurd garen
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
10000D M Shape 40mm Zomer die van het Stapel de Kunstmatige Gras Kleur Vier kijken
| Garenvorm: | M |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 8 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
kunstmatig natuurlijk de kleuren kunstmatig gras van het tuingras voor buitendecoratie. tuintapijt 7000Dtex 25mm 35mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Super zacht high-end landschapsgras, gazon van de huisdierenmat, hoge 40mm, dichtheid 18900
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12+8 |
| Maat:: | 3/8 |
Decoratie Binnen7500d Astroturf het Modelleren Polyethyleen voor synthetisch vrije tijdsgras
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

