Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial grass golf green ] bij elkaar passen 59 producten.
18mm 19mm pp Polypropyleen Kunstmatig Gras 12x12 1m X 4m 1m X 5m Graden 45000 Dichtheid
| hoogte van gras: | 20mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220/m |
Decoratie van de het grastuin van de gebieds groene vrije tijd kunstmatige, 20mm voor golf. krullend slechts garen, 8800d.high-dichtheid
| Hoogte: | 20mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250 / m |
30mm 5m door 5m Sport Kunstmatig Gras voor Tennisbanen Geen Behoefte Gevuld c-Garen van de Vormstam
| Kleur: | drie groene kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 30mm |
| Maat: | 3/4inch |
De zelfklevende Kunstmatige Grasband en van het Bandaluminium Band van de het Grasnaad van het Foliegras Kunstmatige
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Kleur: | siver |
| Toepassing: | het naaien van band voor artifciial gras |
3 kleuren 20mm de 30mm Kunstmatige Decoratie van de het Gebieds Groene Tuin van het Grasgaren 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
28mm 32mm 35mm het Zetten het Groene Kunstmatige Gras van het Gras Synthetische Gazon 3x3m 3m X 6m
| hoogte: | 35mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8inch |
| STEEK: | 160/m |
Donkerrood Wit Vierkant Broodje 1m X 4m van het Sport Kunstmatig Gras 50mm Hoogte 10500 Dichtheid 8800 Dtex
| Kleur: | donkerrood en wit |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Turfings Kunstmatig Gras die Machine om Doornaaiende 4m maken Te maken
| Kleur: | blauw, groen, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | metaal en palastic |
| Controle: | PLC |

