Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial grass golf green ] bij elkaar passen 59 producten.
40mm Kunstmatig Grasgras 5m wijd 4 Kleuren 6 rechtstreeks 8 de Krullende Groene Basis van de Riemmuur voor Verticale Tuin
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
De openlucht Verticale Tuin Kunstmatige Groene Comités Kunstmatige Comités van de Installatiemuur
| Naam: | kunstmatige installaties |
|---|---|
| Norm: | 40*60cm 50*50cm |
| Materiaal: | PE, netto plastiek |
20m2 kunstmatig Grasgras 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m voor Kleuterschool
| hoogte: | 20mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 220/m |
10x10 10 X 20 Gekleurde Kunstmatige Renbaan 50mm van het Grasgras 20mm Rood Wit
| graskleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| Hoog gras: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
S-vormig pp-Monofilament Garen 2 Groene Kleurenmengeling 13500 Detex
| Garenvorm: | S |
|---|---|
| Vezelaantal: | 5 |
| detex: | 13500D |
1m wijd 40mm Synthetische van het Garenavender van het Grasbroodje Groene Krullende de Bloemenkleur
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
modellerend kunstmatig gras, het gebied van de speelplaatsvrije tijd, breed netto garen met krullende yarn.2-kleuren, groen gebied
| Garenvorm: | Stekel |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Van het de Vorm kunstmatig gras van Olive Green C het garen8800d kunstmatig filamentgaren met Stam
| Hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 8800D |
Synthetische filamentgaren 9500d van de room het Gele C Vorm met Stam
| Hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 340/m |

