Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial grass golf green ] bij elkaar passen 59 producten.
15mm het Modelleren Kunstmatig Gras voor Golf die Groen Synthetisch Golfgras zetten
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250 / m |
C vorm vier kleuren fibrillate gras 6straight+8curly van toepassing is op speelplaats, openlucht, graden, schermt.
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
7 8 9 10mm Kunstmatig Golf Groen Gras die Groen Vrije tijds Krullend Netto Garen 4500d 52500density zetten
| Hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 310/m |
de tuindecoratie 15mm van het vrije tijds kunstmatige gras voor golf die groen, netto donkergroen vormgaren zetten, hoogte - dichtheid 8800d
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 310/m |
50mm 4m Kunstmatig Gras voor de School Moss Green Sap Green van de Voetbalgrond
| Kleur: | groene het mos en sopt groen |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Front Yard-Golf die Groen Kunstmatig Gras op Concrete Decking zetten 10mm 85000 3600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| maat: | 5/32 |
| steek: | 340/m |
6 meter Breed Golf die het Kunstmatige Gazon van het Grasgras voor Krullende 15mm Krullend zetten PE van Poortbal
| Kleur: | golfgras |
|---|---|
| hoogte: | 15mm |
| Maat: | 3/16 |
40m2 het Modelleren 4 X 4 van 3x4 Kunstmatig Gras voor Openlucht de Poolgebied van het Gebruiksterras
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 300 / m |
4m X 8m Synthetisch Kunstmatig Gras voor van de Speelplaatsfutsal van het Voetbalgebied Gebied 5 Spelers
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
PE Monofilament Kunstmatig Gras 10ft X 10ft 30mm voor de Stam van het Tuingras
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |

