Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial grass golf green ] bij elkaar passen 59 producten.
Twee Groen C Gevormd Garen Kunstmatig Gras 5 Meter wijd 7m X 4m
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantal: | 5 |
| detex: | 7000D |
de tuindecoratie van het vrije tijds kunstmatige gras, 15mm voor golf. krullend slechts garen, 8800d.high-dichtheid
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 310/m |
13000Dtex vals van het het Voetbal Kunstmatig Gras van het Voetbalgras de Vormgaren Emerald Green Field Green van U
| Kleur: | smaragdgroene groene +field |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
Multifunctioneel kunstmatig het golfgras van het grasbroodje, met hoogte - dichtheid, lichtgroene 5000D,
| Hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 280stitches |
Kunstmatig het Grasgras 35mm 45mm van 15 X 15 12x12 160 Stekenpe Monofilament Garen
| Hoogte van garen: | 30mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| Steek van gras: | 160sticthches |
Synthetisch Kunstmatig het Basketbalhof 10mm 6000 Dtex van het Grasgras
| Kleur: | groen gebied |
|---|---|
| garenhoogte: | 10mm |
| Maat: | 5/32inch |
Kunstmatig Synthetisch Gras 25mm 3m Brede Olive Green Flat Yarn Cream Gele 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 160sticthches |
50mm Kunstmatig Gazon 5 Voet X8 Voet van het Grasgras
| Hoog gras: | 50mm |
|---|---|
| grasmaat: | 3/8inch |
| Gestikt: | 160sticthches/m |
50mm Synthetisch Kunstmatig Grasgras voor Gebied Twee van het Sportenvoetbal Groene Pu-Rug
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/8inch |

