Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial synthetic turf ] bij elkaar passen 70 producten.
De hand Kunstmatige Grashulpmiddelen omcirkelen Synthetische Grassnijder
| Kleur: | RODE GEEL, ROOD |
|---|---|
| Toepassing: | cirkelbesnoeiing |
| Materiaal: | Staal |
Zelfklevende Lijm van het gras de Kunstmatige Gras om Kunstmatig Gras aan Beton te plakken
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Hoofd grondstof: | Polyurethaan |
| Gewicht: | 10kgs + 1kgs |
Synthetische filamentgaren 9500d van de room het Gele C Vorm met Stam
| Hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 9500D |
22x18x5cm het Kunstmatige van het de Tuingazon van Grashulpmiddelen Handboek van de Randsnijders
| Kleur: | RODE GEEL, wit |
|---|---|
| Toepassing: | randsnoeischaar |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
modellerend kunstmatig gras, het gebied van de speelplaatsvrije tijd, breed netto garen met krullende yarn.2-kleuren, groen gebied
| Garenvorm: | Stekel |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Voetbal kunstmatig gras, het gebieds kunstmatig gras 50mm van de stadionvoetbal c-vormstekel met stam, lichtgroene 8800dtex.
| Kleur: | groen licht en olijf |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
kleurt het Kunstmatige Gras van 16m2 25m2 voor Gras 4 van Faux van de Huistuin c-niet Gevulde Vorm
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
60mm van het de Sport Kunstmatige Gras van het Voetbalstadion de Vormc 7000 dtex
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 60mm |
| Maat: | 3/4inch |
De rubberonderstroom van het Polyethyleen Kunstmatige die Gras met Synthetische Aluminiumfolie wordt behandeld
| hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Toepassing: | Voetbalgebied |
Synthetische Kunstmatige Gras Zelfklevende Toetredende Band en Kleefstof 150mm Antislip
| Materiaal: | Niet Geweven Stof |
|---|---|
| Grootte: | 15cm*5m |
| Eigenschap: | Maak waterdicht |

