Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial synthetic turf ] bij elkaar passen 70 producten.
25mm Regenboog Gekleurde van het het Gazongras van het Sport Kunstmatige Gras Synthetische het Pretparkkinderen
| Kleur: | Het gazon van het regenboogspoor |
|---|---|
| hoogte: | 25mm |
| Maat: | 3/8inch |
12mm 13mm 15mm Stapel van het het Grasgras van 80 Oz Kunstmatig de Voetbalgebied Olive Green 2 het Garen van de Kleurenc Vorm
| hoogte: | 50mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 200/m |
Groot Eco-Gras die Kunstmatige Grasbinnenplaats M Shape With Stem 10000d modelleren
| Garenvorm: | M |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
5 meter 2x2 3x3m het Modelleren Kunstmatig Gras en het Modelleren Decoratie Binnenm vorm
| Garenvorm: | M |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
22mm 26mm 27mm 28mm Kunstmatig Gras 1m X 1m 1m X 2m 8800d-het Modelleren
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| Steek: | 160sticthches |
20m2 kunstmatig Grasgras 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m voor Kleuterschool
| hoogte: | 20mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 220/m |
Het modellerende Zwarte Gras van het Kleuren5500d Kunstmatige Gras
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Dichtheid: | 50400 |
| Maat:: | 3/16 duim |
6mm 7mm 8mm Kunstmatig Gras 1x4m 3m X 3m 3m X 5m Geen SBR voor Omheining 6600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 220stitches/m |
4m X 8m Synthetisch Kunstmatig Gras voor van de Speelplaatsfutsal van het Voetbalgebied Gebied 5 Spelers
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
kunstmatig natuurlijk de kleuren kunstmatig gras van het tuingras voor buitendecoratie. tuintapijt 7000Dtex 25mm 35mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

