Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial synthetic turf ] bij elkaar passen 70 producten.
SGS Rode Landelijke het Modelleren Kunstmatige Grasc vorm met stam voor renbaan
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
12x12 10x10 30mm 40mm Vals Gras voor Vorm van het Gebiedsolive green S van de Speelplaats de niet Gevulde Vrije tijd
| Garenvorm: | c stekel |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
9450d 50mm van de het Grasvoetbal van Fifa Valse het Gebieds Groene Kleur
| Kleur: | azuurblauwe groene green+sap |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
het rekupereerbare synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren muurdecoratie
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Maat: | scrobiculate |
het synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Stapelhoogte: | 35mm, 40mm, 20~50mm, 20mm~60mm, 760mm of aangepast |
paste het kunstmatige het grasgaren van het sportgebied Professionele Goede Prijs van Kunstmatig het Tapijtgaren van het Gras Synthetisch Gras aan
| Sport: | Voetbal en voetbal |
|---|---|
| Vorm: | DIAMANT, S, U, V |
| Kleur: | aangepast |
Super zacht high-end landschapsgras, gazon van de huisdierenmat, hoge 40mm, dichtheid 18900
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12+8 |
| Maat:: | 3/8 |
goedkoop voetbalgras 50mm gras groen gras
| Kleur: | azuurblauwe groene green+sap |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 5/8inch |
7000D de dikke Valse Honden van Front Garden For Balcony For van de Grasdeken buiten 25mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Krullend Recht Monofilament Grasgaren met Stam 8800 Dtex
| Garenvorm: | stamgaren |
|---|---|
| Structuur van Garen: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |

