Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial synthetic turf ] bij elkaar passen 70 producten.
2m X 4m Olive Green Landscaping Artificial Grass met Krullend Garen Drie Kleuren 8800d
| Garenvorm: | c vorm met stam |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Vals het Modelleren Kunstmatig Gras voor Terrastuin 4 rechtstreeks Krullende Kleuren
| Garenvorm: | c |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
4m door 4m het Modelleren Kunstmatig Gras voor Woonhuizen
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12straight + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
S Garen van het Vorm Kunstmatig Gras 30 tot 50mm 10800 Groen Dichtheids8800d Appelgroen Leger
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
3 kleuren 20mm de 30mm Kunstmatige Decoratie van de het Gebieds Groene Tuin van het Grasgaren 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
Blauwe Kleurens Vorm het Kunstmatige Gras van de 25mm Hoogtesport
| Kleur: | Het gazon van het regenboogspoor |
|---|---|
| Hoogte: | 25mm |
| Maat: | 3/8inch |
3m X 5m 3x3 die Kunstmatig Gras 40mm modelleren 45mm 4500d Vlakke niet Gevulde Vorm
| Garenvorm: | Vlak |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Het realistische Kijken het Modelleren Kunstmatig Gras 2 3 4 Meter Brede C 4 Kleur
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6+8 |
| Maat:: | 3/8inch |
de tuindecoratie van het vrije tijds kunstmatige gras, 15mm voor golf. krullend slechts garen, 8800d.high-dichtheid
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 310/m |
Dik het Modelleren vormt het Kunstmatige Gras C Vier Verticale het Grasmuur van de Kleuren7000d C Vorm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

