Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial turf landscaping ] bij elkaar passen 106 producten.
Kunstmatig het Grasgras 35mm 45mm van 15 X 15 12x12 160 Stekenpe Monofilament Garen
| Hoogte van garen: | 30mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| Steek van gras: | 160sticthches |
kunstmatig gras met dubbele pp-kunstmatige het gras hoge dtex van de bodemdoek. gras UV bestand gras,
| Garenvorm: | Vlakke vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12straight+8curly |
| Maat:: | 3/8inch of hangt af |
Synthetisch Kunstmatig het Basketbalhof 10mm 6000 Dtex van het Grasgras
| Kleur: | groen gebied |
|---|---|
| garenhoogte: | 10mm |
| Maat: | 5/32inch |
Kunstmatig Synthetisch Gras 25mm 3m Brede Olive Green Flat Yarn Cream Gele 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 160sticthches |
20m2 kunstmatig Grasgras 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m voor Kleuterschool
| hoogte: | 20mm |
|---|---|
| maat: | 3/16 |
| steek: | 220/m |
voetbal kunstmatig gras, het gebieds kunstmatig gras 50mm van het schoolvoetbal, gebied en donkergroene c-vorm met stam
| Kleur: | donkergroene groene adnolijf |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
40mm Kunstmatig Grasgras 5m wijd 4 Kleuren 6 rechtstreeks 8 de Krullende Groene Basis van de Riemmuur voor Verticale Tuin
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
kunstmatig natuurlijk de kleuren kunstmatig gras van het tuingras voor buitendecoratie. tuintapijt 7000Dtex 25mm 35mm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
10x10 10 X 20 Gekleurde Kunstmatige Renbaan 50mm van het Grasgras 20mm Rood Wit
| graskleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| Hoog gras: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
9000D 50mm het voetbal kunstmatig gras van de Diamantvorm, het gebieds kunstmatig gras van de schoolvoetbal, donkergroen gebied
| Kleur: | twee groene kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |

