Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial turf landscaping ] bij elkaar passen 106 producten.
15mm het Modelleren Kunstmatig Gras voor Golf die Groen Synthetisch Golfgras zetten
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 250 / m |
PE Monofilament Kunstmatig Gras 10ft X 10ft 30mm voor de Stam van het Tuingras
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
6600d groen Kunstmatig Pe van het Grasgaren Vlak Monofilament Garen
| Garenvorm: | Vlak |
|---|---|
| Vezelaantal: | 5 |
| detex: | 6600D |
C Vorm Synthetisch Kunstmatig Gras voor Speelplaats 3 8 Duim - hoge 13500 Dtex
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 (chocolade) |
| Maat:: | 3/8inch |
Grasgaren 43mm 38mm Kunstmatig Gras die Machinepe pp PAmateriaal maken
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Toepassing: | het maken van garenmachine |
| Gewicht: | 2-10T |
37mm 38mm 40mm het Modelleren Kunstmatige Gras Vlakke Monofilament 3 Groene Kleuren 4800 Detx
| Garenvorm: | vlakke vorm met stam |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 6 |
| Maat:: | 3/8inch |
4m door 4m het Modelleren Kunstmatig Gras voor Woonhuizen
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12straight + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
3 kleuren 20mm de 30mm Kunstmatige Decoratie van de het Gebieds Groene Tuin van het Grasgaren 8800d
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| STEEK: | 160stitches/m |
7000D synthetisch Kunstmatig Gras voor van de het Gebiedsspeelplaats van de Gymnastiekvrije tijd de Omheining van de de Kleuterschoolvloer
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 (chocolade) |
| Maat:: | 3/8inch |
Dik het Modelleren vormt het Kunstmatige Gras C Vier Verticale het Grasmuur van de Kleuren7000d C Vorm
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |

