Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial turf landscaping ] bij elkaar passen 106 producten.
Kunstmatige het Grasrenbaan 30mm Hoogte 3 4 Duim 200 Steken 7000D van de 15 X 15 Vrije tijdssport
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Hoogte: | 30mm |
| Maat: | 3/8nch |
SGS Rode Landelijke het Modelleren Kunstmatige Grasc vorm met stam voor renbaan
| Garenvorm: | C |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
multifunctioneel gras goedkoop gras voor kleuterschool, PE materiële graslage school, lage school, groen kleurengras
| Kleur: | lichte dark |
|---|---|
| Hoogte: | 25mm |
| Maat: | 3/8 5/16 hangt af |
gras van de de vorm fibrillate het groene kleur van het 3 kleurengras M garen van toepassing is op speelplaats, openlucht, graden, schermt.
| Vorm: | M |
|---|---|
| Vezel: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
22mm 26mm 27mm 28mm Kunstmatig Gras 1m X 1m 1m X 2m 8800d-het Modelleren
| Hoogte: | 25mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| Steek: | 160sticthches |
3000D krullend gras 10mm kort gras voor omheining, goedkope gazons, gras, simulatiegazons voor het modelleren
| Garenvorm: | krullend garen kdk |
|---|---|
| Maat:: | 3/16 duim |
| Dtex: | 3000D |
3m X 5m 3x3 die Kunstmatig Gras 40mm modelleren 45mm 4500d Vlakke niet Gevulde Vorm
| Garenvorm: | Vlak |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
PE 45MM 40mm 42mm de Vormgaren van het Sport Kunstmatig Gras S met Krullende 3 Kleuren
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Het realistische Kijken het Modelleren Kunstmatig Gras 2 3 4 Meter Brede C 4 Kleur
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6+8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Super zacht high-end landschapsgras, gazon van de huisdierenmat, hoge 40mm, dichtheid 18900
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 12+8 |
| Maat:: | 3/8 |

