Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial turf landscaping ] bij elkaar passen 106 producten.
De Vriendschappelijke Valse Kunstmatige het Graslijm en de Band van ECO verkochten Inhouds hoog Goede Penetratie
| Kleur: | lichtgele kleverige vloeistof |
|---|---|
| Viscositeit: | 55-60 ku/30°C |
| Vaste lichameninhoud: | 34%-36% |
Kunstmatig gras voor plaatsbijlage, goedkoop gras, kort gras, dsposable gras, 10mm hoogte, 50400density-groen leger
| Garenvorm: | netwerkgaren |
|---|---|
| Maat:: | 3/16 duim |
| Dtex: | 2200D |
40m2 het Modelleren 4 X 4 van 3x4 Kunstmatig Gras voor Openlucht de Poolgebied van het Gebruiksterras
| Hoogte: | 15mm |
|---|---|
| Maat: | 3/16 |
| STEEK: | 300 / m |
Synthetische Kunstmatige Gras Zelfklevende Toetredende Band en Kleefstof 150mm Antislip
| Materiaal: | Niet Geweven Stof |
|---|---|
| Grootte: | 15cm*5m |
| Eigenschap: | Maak waterdicht |
Krullend Kunstmatig het Grasgaren van 8800d Lichtgroen met Stam
| hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 8800D |
Front Yard-Golf die Groen Kunstmatig Gras op Concrete Decking zetten 10mm 85000 3600d
| hoogte: | 10mm |
|---|---|
| maat: | 5/32 |
| steek: | 340/m |
5mtr wijd 5m X 6m het Hockeygebieden 30mm van het Sport Kunstmatige Gras de Goede Drainage van 7500d
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Hoogte: | 30mm |
| Maat: | 3/8inch |
20mm Regenboog Kunstmatig Gras 2m X 2m 2m X 3m voor Renbaan met Stam Krullend Garen
| Kleur: | vier kleuren ranbow |
|---|---|
| Hoogte: | 20mm |
| Maat: | 3/8inch |
30mm Vlak Kunstmatig Grashuisdier Mat Faux Grass Puppy Pads 3 Kleuren 160 Steek
| Hoogte: | 30mm |
|---|---|
| Maat: | 3/8 |
| STEEK: | 160 |

