Alle producten
-
Kunstmatig Grasgras
-
Modellerend Kunstmatig Gras
-
Sport Kunstmatig Gras
-
Kunstmatig Grasgaren
-
De kunstmatige Mat van het Grashuisdier
-
Synthetisch Rubberrenbaan
-
Kunstmatige Graslijm
-
kunstmatig gras die machine maken
-
Kunstmatige Grasband
-
Het kunstmatige Stootkussen van de Grasschok
-
Kunstmatige Grashulpmiddelen
-
Kunstmatige Groene Comités
-
Geschiktheidsinstallaties
-
Plastic Masterbatches
-
Vinyl de Bevloeringsplanken van pvc
-
Kunstmatige (nieuwe) Graslijm
-
Arun PatelUw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
Nam toeDeze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 4 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze samenwerking zal vele jaren duren.
zoekwoorden [ artificial turf landscaping ] bij elkaar passen 106 producten.
Vals het Modelleren Kunstmatig Gras voor Terrastuin 4 rechtstreeks Krullende Kleuren
| Garenvorm: | c |
|---|---|
| Vezelaantallen: | 6 rechte + krullende 8 |
| Maat:: | 3/8inch |
Voetbal kunstmatig gras, Krullend rayongaren, nieuwe producten twee kleuren, schuring bestand 3050mm
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Krullend Pvc Grey Backing Sport Artificial Grass van het Rayongaren 50mm Hoogte
| Kleur: | Drie kleuren |
|---|---|
| Hoogte: | 50mm |
| Maat: | 3/4inch |
Twee Groen C Gevormd Garen Kunstmatig Gras 5 Meter wijd 7m X 4m
| Garenvorm: | C vorm |
|---|---|
| Vezelaantal: | 5 |
| detex: | 7000D |
het landschapsgras 13000 van het premie kunstmatig gras het kunstmatige gras van DTEX
| Garenvorm: | c vorm |
|---|---|
| Maat:: | 3/8inch |
| Dtex: | 10000D |
het landschapsgras 12500 van het premie kunstmatig gras het kunstmatige gras van DTEX
| Garenvorm: | S vorm |
|---|---|
| Maat:: | 3/8inch |
| Dtex: | 12500D |
5 meter 3m X 4m Openlucht Kunstmatig Vals Gras voor Speelplaats 3 van Kinderen Tone Fibrillate Yarn
| Garenvorm: | M vorm |
|---|---|
| Maat:: | 3/8inch |
| Dtex: | 7000D |
beschermt het Kunstmatige gazon van de kleuterschoolspeelplaats, 25mm dichtheid 16800 UV, Hoge slijtageweerstand
| Garenvorm: | U |
|---|---|
| Vezelaantallen: | recht en krullend |
| Maat:: | 3/8 |
het rekupereerbare synthetische gras werkte met netto de vorm kunstmatig gras van het turegras samen voor het tuinieren muurdecoratie
| Sport: | landschap, tuin, andere |
|---|---|
| Kleur: | Groen, 4tone, groen/appelgroen/wit/rood gebied, Groen/Aangepast, tweekleurig |
| Maat: | scrobiculate |
Synthetische filamentgaren 9500d van de room het Gele C Vorm met Stam
| Hoogte: | 560mm |
|---|---|
| Kleur: | Customlized |
| detex: | 9500D |

